12 zvířat – kooperativní hra

299 

12 zvířat – kooperativní hra zboží dodává DJECO lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. 12 zvířat – kooperativní hra – nyní zakoupíte od 298.98 Kč

Katalogové číslo: AF586415064 Kategorie: , ,
Výrobce:DJECO

Popis produktu

Kooperativní hra (originální název: DouZanimo) pro 2-4 hráče od 5 do 10 let, ve které postupně skládáte zvířata ze 3 částí. Právě probíhá skvělá hra na schovávanou. Najděte zebru, gazelu, žábu a žirafu. Zapojte paměť a najděte všechny části dříve, než skončí čtvrté kolo hry.

Hra končí ve chvíli, kdy jsou všechna zvířata sestavena. Výborně – zvítězili jste! Hra také končí, když se žeton žáby vrátí zpět k dílku se lvem. Pokud v tomto okamžiku ještě nejsou všechna zvířata dokončena, prohráváte. Zkuste to znovu!

Obsah hry: 12 dílků se zvířaty složených ze 3 částí (1 velký a 2 malé), 4 žetony se zvířaty (zebra, gazela, žirafa a žába). Rozměry balení jsou 11 x 22 x 4 cm.

Další vlastnosti: Výrobce Djeco. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk předškoláci. Věk od 6 let. Typ hračky hry. Rozměry 22 x 11 x 4 cm. Počet hráčů 2-4. Rozvíjí spolupráci. Ekologický výrobek ano. .