ATTIPAS Botičky Teddy Gray velikost: S/EURO 19 / 96-108 mm

599 

ATTIPAS Botičky Teddy Gray velikost: S/EURO 19 / 96-108 mm od společnosti s předním postavením na trhu Attipas je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. ATTIPAS Botičky Teddy Gray velikost: S/EURO 19 / 96-108 mm – nyní zakoupíte od 599 Kč

Katalogové číslo: 47179_S_E Kategorie: , , ,
Výrobce:Attipas

Popis produktu

Obuv Attipas je vhodná pro děti od 6 měsíců do 3 let. Botičky jsou určeny jak pro děti, které teprve začínají chodit, tak i pro dobré chodce. Obuv Attipas je extrémně měkká, flexibilní a kopíruje tvar nohy dítěte s cílem usnadnit přirozený vývoj dětských nohou.
Proč právě ATTIPAS.
Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. Chůze v barefoot botičkách Attipas je maximálně přiblížena k přirozené chůzi naboso, což je velmi prospěšné nejen pro nožičky, ale také pro celý organismus. Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Dětské botičky ATTIPAS tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.
Klíčové výhody dětských botiček Attipas:

Komfort. Měkká podrážka, která neklouže.
Prodyšnost. Prodyšná podrážka, díky které dětská noha může dýchat a nezapařuje se.
Zdraví. Volná špička podporuje správný stereotyp chůze a nebrání krevnímu oběhu dětské nožky. Obuv byla vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy.
Bezpečnost. Speciálně vyvinutá technologie výroby obuvi bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu.
Lehkost a flexibilita. Podrážka je ze silikonu a ponožka z bavlny. Tento jednoduchý materiál činí obuv velmi lehkou a pružnou.
Snadná údržba. Obuv je pratelná v pračce (program na ruční praní, s používáním síťky na praní).

Kam se dají ATTIPASKY nosit.
Multifunkční obuv Attipas je vhodná pro nošení doma a také pro nošení venku v teplém a suchém počasí. Botičky můžete využít jako capáčky na doma, nebo jako přezůvky do školek, dětských koutků, kroužků atp. Attipasky náležitě oceníte, když půjdete na návštěvu nebo do nákupního centra: botičky jsou lehké a zabírají málo místa v kabelce. V teplém a suchém počasí jsou Attipasky výborné pro venkovní nošení. Jsou perfektní pro hraní na venkovních hřištích, pískovištích, pro chození po trávě, kamenech a při jiných outdoorových aktivitách. Attipasky se dají nosit iu bazénů, jsou skvělé na písečné nebo oblázkové pláže. Při výrobě Attipasek se nepoužívá lepidlo, proto se Attipasky nebojí vody: nerozlepí se Vám a nerozpadnou. Botičky Attipas jsou velmi lehké, flexibilní, ohebné a prodyšné – naprosto perfektní jak pro indoor, tak i pro outdoor aktivity!

Než si vyberete velikost, doporučujeme se pozorně podívat na podrobný návod měření a tabulku velikostí.
Pokud se obáváte nadměrného pocení nohou v Attipaskách nebo naopak potřebujete dodatečnou zahřívací vrstvu při chůzi po studené podlaze v zimě, doporučujeme k botám dokoupit speciální vložky proti pocení.

Materiálové složení: svrchní materiál 80% bavlna 17% spandex 2% gumová vlákna 1% polyuretanová vlákna, podrážka 100% TPR silikon (bez použití jakýchkoli toxických látek).

Další vlastnosti: velikost S/EURO 19 / 96-108 mm. barva Šedá. pohlaví Holky. pohlaví Kluci. materiál 80% bavlna. materiál 17% spandex. materiál 2% gumová vlákna. materiál 1% polyuretanová vlákna. materiál podrážka 100% TPR silikon. . .