Cílovníci

269 

Cílovníci od výrobce Paseka je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Cílovníci za bezkonkureční cenu 268.98 Kč

Katalogové číslo: AF369584758 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Paseka

Popis produktu

Malý Záviš se z Prahy, od rodičů a čtyř mladších bratrů, stěhuje do Poděbrad. Nastupuje totiž na nově otevřenou Kolej Jiřího z Poděbrad, elitní internátní školu, která v duchu skautských zásad chce z chlapců vychovávat vzdělané, čestné a odolné muže. Záviš je v koleji sice nejmladší, ale zato velice zvídavý. Postupně se spřátelí s ostatními a společně pátrají například po tom, co skrývá tajemná dutina za stěnou v umývárně.Závišův příběh má oporu v reálných událostech a životních osudech mnoha významných osobností, které se podílely na rozvoji a zviditelnění české kultury. Za všechny jmenujme především Václava Havla (ano, právě on je Závišův kamarád Batík). Kolej Jiřího z Poděbrad navštěvovali také Miloš Forman, Ivan Passer či Mario Klemens.Eva Papoušková (1969) studovala bohemistiku a anglistiku na FF UK, později FAMU, obor Filmová a televizní scenáristika a dramaturgie. Po škole překládala a věnovala se psaní, je autorkou knih pro děti jako Kosprd a Telecí či Cestování s velrybou nebo scénáře pohádky Řád saténových mašlí a večerníčku O Kanafáskovi. Napsala scénáře i k několika televizním seriálům.Galina Miklínová (1970), režisérka a výtvarnice animovaných filmů, ilustrátorka, je autorkou krátkých filmů Biograf, Bajky ze zahrady, Hra a neŠťastné narozeniny Péti Fotky a večerníčku O Kanafáskovi. Ilustrovala řadu knih pro děti, například Veliký tůdle (2003), Příšerky a příšeři (2005), Šišatý švec a myšut (2007) nebo trilogii Lichožrouti, jejíž celovečerní animovanou adaptaci sama režírovala.

Další vlastnosti: Výrobce PASEKA. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 9 let. Věk od 12 let. Typ hračky knihy a CD. Autor Galina Miklínová, Eva Papoušková. Rozměry 160 x 200 mm. Rok vydání 2018. Počet stran 124. Rozvíjí fantazii.