Dětský spací pytel PATROL R – ocean

2 259 

Dětský spací pytel PATROL R – ocean od dodavatele s dobrým jménem Boll je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Dětský spací pytel PATROL R – ocean právě teď za cenu 2258.88 Kč

Katalogové číslo: AF369589446 Kategorie: , ,
Výrobce:Boll

Popis produktu

Spacák PATROL z dutého vlákna určený pro děti od raného věku do výšky postavy 155 cm. Díky ojedinělému designu umožňujícímu prodloužení délky spacáku o 35 cm je spacák PATROL „rostoucí“ – roste s dítětem. Je vyroben ze syntetického, přirozeně hypoalergenního vlákna DualMicro, které zabezpečí potřebné teplo i pro nejmenší. Vnitřní vrstva spacáku je vyrobena ze speciálního broušeného polyesteru, který hřeje a na dotek připomíná jemnou bavlnu. Spacák PATROL je vybaven funkčními detaily jako je stahovatelná kapuce, zateplený tunel proti ztrátě tepla, kvalitní oboustranný zip, reflexní prvky a fosforeskující tahadlo na zipu a řada dalších detailů pro snadné používání.

Teplotní limity spacáků byly získány z výpočtů dle normy EN13537 pro dospělé, z důvodů bezpečnosti doporučujeme připočíst k teplotním rozsahům +3 ºC.

SPECIFIKACE

Možno prodloužit délku spacáku o 35 cm
Doporučeno pro výšku do 155 cm
Váha 1150 g (+- 50 g), váha bez obalu
Teplotní rozsah použití (stanoveno dle normy EN 13537 pro dospělé, k hodnotám doporučujeme přidat 3 °C):

ZIP  pravý (pro leváky)

Další vlastnosti: Výrobce BOLL. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk od 6 let. Hmotnost 1150 g. . . . . . .