Grimm’s – Počítací duhové kostky

923 

Grimm’s – Počítací duhové kostky od skvělého a známého výrobce Grimm´s . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Grimm’s – Počítací duhové kostky – nyní nakoupíte za 922.95 Kč

Katalogové číslo: AF553114992 Kategorie: , ,
Výrobce:Grimm´s

Popis produktu

Dřevěná hračka, která bude vaše dítě doprovázet po dlouhou dobu. Jak děti porostou, budou objevovat stále nové způsoby, jak si s touto sadou hrát. Barevné dřevěné kostky, lze umístit na připravený základ s kolíčky. S touto sadou kostek si děti trénují jemnou motoriku, koordinaci oka a ruky a přesnost pohybů. S pomocí kostek se děti učí čísla, pořadí a základní pravidla matematiky. Hra rozvíjí prostorovou představivost a trpělivost. Menší děti se učí rozpoznávat barvy. Tuto sadu můžete kombinovat s dalšími kostkami a sadami Grimm’s. Hračka je určená pro děti od 3 let.

Kostky jsou kvalitně zpracované, hladké a perfektně padnou do dětské ruky. I barvené dřevo si zachovává svou přirozenou texturu a kresbu. Je pouze na vás, vašich dětech a fantazii, jak kostky použijete. Můžete třídit podle barev, počítat nebo porovnávat velikosti.

V sadě je 33 bloků z lipového dřeva barvených netoxickými mořidly na vodní bázi, dřevěná základna s kolíčky. Délka stojanu je 26 cm, výška 13 cm. Kostky měří od 1 do 10 cm.

Další vlastnosti: Výrobce Grimm’s. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Typ hračky hračky. Rozvíjí motoriku. Rozvíjí matematiku. Vyrobeno v Evropě ano. Ekologický výrobek ano. .