Ó, ó, ó, vajíčko!

398 

Ó, ó, ó, vajíčko! od výrobce se skvělou pověstí Políčko je k dostání výhodně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Ó, ó, ó, vajíčko! – nakoupíte u nás nyní za 398.20 Kč

Katalogové číslo: AF369587447 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Políčko

Popis produktu

Příběh začíná mezi stébly ševelící trávy, kde se za zvědavé asistence přihlížejících brouků vyklube z miniaturního vajíčka houseňák. Než stačí pobrat trochu rozumu, bezhlavě se zamiluje a užuž se šine ve stopách své vyvolené. Houseňákovu iniciační cestu za poznáním a pravou láskou korunuje přerod v motýla, avšak vítěznému vzletu předchází série dobrodružství, zkoušek a metamorfóz, jež jsou v komiksových bublinách podrobeny kibicování hmyzího chóru jako v antickém amfiteátru. Navzdory pohádkovému polidštění hrdiny a rozpustilosti veršů, které se svou hovorovostí blíží rytmizované dětské promluvě, vykazuje knížka naučný potenciál podpořený závěrečnou encyklopedickou částí.

Další rozměr poetického zážitku nabízí přiložené CD, na němž se herečka Martha Issová vedle vypravěčského partu ujala i nazpívání textů zhudebněných Patrikem a Beatou Hlavenkovými. Čtěte, prohlížejte, poslouchejte, zpívejte! Kniha je určena pro děti od 6 let.

Další vlastnosti: Výrobce Políčko. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Typ hračky knihy a CD. Autor Ester Stará, Milan Starý,. Rozměry 29,6 x 24,6 x 2 cm. Rok vydání 2019. Počet stran 80. Rozvíjí fantazii.