Popisovače Faber-Castell Pitt Artist Pen Hand Lettering – 6 ks, pastelová sada

450 

Popisovače Faber-Castell Pitt Artist Pen Hand Lettering – 6 ks, pastelová sada od spolehlivého výrobce Faber-Castell . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Popisovače Faber-Castell Pitt Artist Pen Hand Lettering – 6 ks, pastelová sada právě nyní za 449.98 Kč

Popis produktu

Moderní umělecký popisovač se štětečkovým nebo kulatým hrotem vhodný pro kaligrafii. Vysoce pigmentovaná a barevně stálá kreslící tuš je ideální pro uměleckou a profesionální tvorbu, pro vytváření skic, výkresů, návrhů, módních kreseb a ilustrací.
Kresba tuší má velice dlouhou, uměleckou tradici. Výrazová síla tuše a její odolnost proti stárnutí, jakož i široké možnosti kombinace s mnoha jinými malířskými technikami, činí toto médium odjakživa zajímavým pro umělce a grafiky. Společnost Faber-Castell sjednotila všechny tyto přednosti uměleckých tuší do moderního, jednorázového popisovače s názvem Pitt Artist Pen. Vysoce pigmentovaná a barevně stálá kreslící tuš je ideální pro uměleckou a profesionální tvorbu, pro vytváření skic, výkresů, návrhů, módních kreseb a ilustrací.

Vlastnosti produktu:

ideální pro kreativní psaní a vlastní uměleckou tvorbu
pigmentovaná tuš
vysoká stálost barev
voděodolný a permanentní
neprosakuje skrz papír
bez kyselin, zápachu, pH neutrální

Sada obsahuje:

4 brushové popisovače v pastelových barvách
1 zelený popisovač s tenkým hrotem v kovovém krytu, šíře stopy S
1 černý popisovač s tenkým hrotem v kovovém krytu, šíře stopy S

Další vlastnosti: Výrobce Faber-Castell. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 9 let. Věk od 12 let. Typ hračky tvoření. Rozvíjí tvořivost. Rozvíjí fantazii. Vyrobeno v Evropě ano. Ekologický výrobek ano. .